Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu od 20 lat


Bio-Tech Media Sp. z o.o.

ul. Kamińskiego 23, 90-229 Łódź
tel. +48 42 299 60 85, fax +48 42 299 60 85
e-mail:  biuro@biotechmedia.pl

 

Zespół Bio-Tech Media Sp. z o.o.

 

Monika Markut
Prezes Zarządu

e-mail: monika.markut@biotechmedia.pl

Tel. +  48 42 299 60 86
GSM:  + 48 783 540 235

 

Małgorzata Gęs
Administracja, Faktury, Obsługa biura

e-mail: malgorzata.ges@biotechnologia.pl

Tel. + 48 42 299 60 85

 

 

Marcin Herman
Sales Manager

e-mail: biznes@biotechnologia.pl

Tel. + 48 42 299 60 89
GSM: + 48 783 540 234

 

Adrian Arendt
Specjalista ds. sprzedaży

e-mail: adrian.arendt@biotechnologia.pl

Tel. + 48 42 299 60 82
GSM: + 48 782 212 505

 

Ewelina Tomala
Specjalista ds. sprzedaży

e-mail: ewelina.tomala@biotechnologia.pl

Tel. +48 42 299 60 87
GSM: + 48 782 468 360

 

Anna Miłowska
Obsługa klienta

e-mail: anna.milowska@biotechnologia.pl

Tel. +48 42 299 60 88
GSM: + 48 603 096 187

   

 

Redakcja portalu Biotechnologia.pl

 

Marta Łucka
Redaktor Naczelna Portalu Biotechnologia.pl

PATRONATY MEDIALNE

e-mail: marta.lucka@biotechnologia.pl

Tel. + 48 42 299 60 83
GSM: +48 783 540 231

 

Marta Łucka
Redaktor Prowadząca Działu Farmacja

e-mail: marta.lucka@biotechnologia.pl

Tel. + 48 42 299 60 83
GSM: +48 783 540 231

 

Błażej Kmieciak
Redaktor Prowadzący Działu Bioetyka

e-mail: blazej.kmieciak@biotechnologia.pl

GSM: + 48 696 44 88 80

 

 

 

Edyta Bartusik, Dziennikarz

Dział Biotechnologia

e-mail: edyta.bartusik@biotechnologia.pl

 

Kamila Maciąg, Dziennikarz

Dział Biotechnologia

e-mail: kamila.maciag@biotechnologia.pl

 

 

Tomasz Sznerch, Dziennikarz

Dział Biotechnologia

e-mail: tomasz.sznerch@biotechnologia.pl

 

 

Katarzyna Wawrzyniak - Turek, Dziennikarz

Dział Biotechnologia

e-mail: katarzyna.wawrzyniak@gmail.com

 

 

Izabela Sobolewska, Dziennikarz

Dział Biotechnologia

e-mail: izabela.sobolewska@biotechnologia.pl

 

 

Agata Lebiedowska, Dziennikarz

Dział Kosmetologia

e-mail: agata.lebiedowska@biotechnologia.pl

 

 

Małgorzata Graczykowska, Dziennikarz

Dział Kosmetologia

e-mail: malgorzata.graczykowska@biotechnologia.pl

 

 

Magdalena Habuz, Dziennikarz

Dział Farmacja

e-mail: magdalena.habuz@gmail.pl

 

 

Ewelina Hoffman, Dziennikarz

Dział Farmacja

e-mail: ewelina.hoffman@biotechnologia.pl

 

 

Mieszko Dyba, BIOTECH TV 

Realizacja Nagrań

 

 

 

 

news

<Grudzień 2017>

pnwtśrczptsbnd
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Newsletter